Aplikacja ePraca – nowoczesne narzędzie dla tych którzy szukają pracy!

Szukasz pracy? Dzięki nowoczesnej aplikacji ePraca znajdziesz ją szybciej i łatwiej!

Uzyskasz bezpłatny dostęp do informacji o tysiącach ofert z całej Polski, targach i giełdach pracy oraz innych wydarzeniach organizowanych przez urzędy pracy.

 

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w odpowiedzi na potrzeby osób poszukujących pracy, pracodawców oraz urzędów pracy przygotowało aplikację ePraca, którą udostępniono 6 października 2021r w sklepie Google Play dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. Do tej pory aplikacja została pobrana ponad 10 tys. razy. Od dnia 15 lutego 2022r aplikacja została udostępniona na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS w sklepie AppStore.

Od teraz korzystanie z informacji o ofertach pracy dostępnych w Centralnej Bazie Ofert Pracy (https://oferty.praca.gov.pl/) będzie łatwiejsze i wygodniejsze. 

Aplikacja umożliwi przeglądanie ofert pracy pochodzących z:

  1. Powiatowych urzędów pracy,
  2. Wojewódzkich urzędów pracy,
  3. Ochotniczych Hufców Pracy.

Każdego dnia w ePracy dostępnych będą dziesiątki tysięcy ofert pracy oraz setki wydarzeń (targów pracy, giełd pracy, szkoleń, grupowych porad zawodowych itd.).

Aplikacja jest dostępna dla każdego, jest całkowicie bezpłatna, nie zawiera reklam i jest w pełni bezpieczna dla użytkowników!

Więcej informacji na temat aplikacji oraz jej zalet znajdą Państwo pod linkiem: Aplikacja ePraca – nowoczesne narzędzie dla tych którzy szukają pracy! – Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

 

wróć